Grafik Tasarım Programları Uygulamalı Eğitimi

(Adobe Indesign)

Adobe tasarım uygulamaları, logo ve ikonlardan illüstrasyon ve poster içeriklerine kadar tüm çalışmalarda boş bir ekranı muhteşem bir tasarıma dönüştürme gücü vermektedir (www.adobe.com.tr).

Adobe Indesign, basılı ve dijital ortamlar için sektörde önde gelen bir mizanpaj ve sayfa tasarım yazılımıdır. İçerikleri ve geri bildirimleri PDF formatında hızla paylaşma imkânı sunmaktadır. Indesign kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, etkileşimli PDF’ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır (www.adobe.com.tr).

Adobe  photoshop ve Illustrator eğitimleri uzaktan eğitim platformu ile verilecektir. Eğitim uygulamalı bir eğitim olacağı için programa katılacak katılımcıların bilgisayarlarının grafik programlarını destekleyecek nitelikte olması gerekmektedir. Ayrıca bu eğitimi alacak katılımcıların Adobe Photoshop ve Illustrator programlarını

 

Adobe Indesign  Programlar aracılığı ile dergi, kitap, gazete gibi masaüstü yayıncılık  gibi çalışmalarının tasarım ve düzenlemesi ile ilgili uygulamalar yapılacaktır.

Grafik tasarım alanında uzmanlaşmak isteyen, basılı yayın işlerinde profesyonel hizmet vermek isteyen, hobi olarak kullanmak isteyen herkes bu programa katılabilir.

 

KURSUN KÜNYESİ
Açılması Planlanan Tarih Kontenjan dolduğunda açılacaktır.
Ders saati 19:30 – 22:05
Süresi 20 saat
Eğitim Şekli Uzaktan Eğitim-Canlı
Düzey Başlangıç- Orta Seviye
Ücret 500 TL

 

*Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ve canlı ders şeklinde gerçekleşecektir. Canlı dersler kayıt altına alınacak ve ücretsiz olarak tekrar tekrar izleme yetkisi verilecektir.

ÖN BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Ön kayıt talepleri doğrultusunda kesin kayıt için kayıt ekranı yeniden açılacaktır. Kesin kayıtla ilgili ödeme işlemleri bundan sonra yapılabilecektir. 

 

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER 
+ Nüfus cüzdanı fotokopisi
+ Ödeme dekontu
+ Öğrenci Belgesi

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1. HAVALE YOLUYLA ÖDEME

Banka Bilgileri 
Hesap Adı: AKÜ Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi
IBAN: TR85 0001 5001 5800 7303 5118 53 (Vakıflar Bankası)

2. ONLINE ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ

3. Merkez ofisimizde kredi kartıyla (tek çekim) ödeme yapma imkanı mevcuttur.

 

 

Tarih Tarih Tarih Tarih Tarih
1. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı
2. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı
3. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı
Tarih Tarih
1. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı
2. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı Uygulamalı Konu Anlatımı
3. Ders Uygulamalı Konu Anlatımı

 

 

 

24 Ağustos 2020, Pazartesi 1054 kez görüntülendi